Turnaj v malé kopané RATAJE CUP

Srdečně zveme všechny příznivce malé kopané a dobré zábavy na fotbalový turnájek RATAJE CUP, který se bude konat dne 13.7.2019 od 9,00 hod. na hřišti za návsí. Zázemí bude poskytnuto ve stodole HUMNO 11. Bohaté občerstvení zajištěno. Vstup zdarma. Těšíme se na Vás!

Kácení máje a Ratajsky hôde

V sobotu 25.5.2019 se u nás v Ratajích koná jedna z největších tradičních událostí roku, kterou jsou Ratajsky hôde, v rámci které se konají hned tři aktivity v průběhu celého dne. Ráno v 9:30 začínáme hasičskou soutěží Zlatá proudnice na hřišti, odpoledne v 16:45 skácíme májku na návsi v Ratajích a následným průvodem pokračuje zábava na Humně 11 u hřiště s bohatým programem (dechovka, taneční ukázky, ohnivá show, skákací hrad, DJ Mariánek a večerní diskotéka). Součástí bude večerní velkoplošný přenos Mistrovství světa v ledním hokeji. 

VSTUP NA AKCI ZDARMA.

Bohatý program pro děti i dospělé zajištěn. Občerstvení pivo, limo, kabanos, uzeniny z udírny, makrely zajištěno. Těšíme se na Vás! 

Stavění Máje

Dne 4.5.2019 se u nás na návsi u kapličky v Ratajích bude konat Stavění májky. Společně s SHD Rataje zveme všechny příznivce této tradiční akce. Děti budou mít možnost si vybrat pentličku a přivázat ji na vrchol májky před jejím postavení. Za přinesení vlastních pentliček budeme rádi.  Začínáme v 17 hodin. Těšíme se na Vás!

Pálení čarodějnic

Dne 30.4.2019 Vás společně s SDH Rataje zveme na akci Pálení čarodějnic. Začínáme ve 14 hodin na Humně 11 u hřiště v Ratajích. Na programu je upálení čarodějnice a následné opékání špekáčků. Špekáčky pro všechny děti zdarma.

Rozsvícení vánočního stromečku 2018

Zveme Vás na rozsvícení vánočního stromečku, které se uskuteční dne 2.12.2018 od 17 hodin na návsi v obci Rataje. Pro děti a návštěvníky bude připraveno drobné občerstvení, svařák, čaj a vánoční čokoládové ozdoby pro děti. Těšíme se na Vás!